Ã–VRIGT / Textilier & Vintage / Textil 16405130

nr 1640 5130

Textil

Asien, siden, broderad, antik, 75x155 cm

Kondition: slitage, skador, fläckar

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 2 september 2024
kl 18:13:40

31/8 15:36:10 1      Vinnande bud